Drewniane zawieszki i tabliczki


Tabliczka na budę psa - Drewniana tabliczka z imieniem psa na budę i nie tylko.

Drewniane tabliczki z imieniem psa to bardzo ciekawy pomysł na zawieszkę informującą zbliżającego się gościa o pilnowaniu danej posesji przez czworonożnego stróża. Wszystkie tabliczki wykonujemy z litego drewna jesionowego, impregnujemy trzykrotnie na dowolnie wybrane kolory. Niektórym tabliczkom dodajemy efektu postarzanej deski. Na większości tabliczek znajduje się imię psa. Jednak znajdą się i takie, które przedstawiają posturę psa lub samą jego głowę.

Zawieszka Imię Dziecka - Drewniana zawieszka do dekoracji pokoju dziecięcego.

Drewniana zawieszka z imieniem Twojego dziecka, to najmodniejszy motyw dekoracyjny wystroju wnętrza pokoju dziecięcego. Można ją zawiesić nad łóżeczkiem noworodka, przedszkolaka oraz dzieci starszych. Kolorowe tabliczki sprawią iż pokój dziecięcy nabierze bajkowego wyglądu.Każda tabliczka wycinana jest na frezarce cnc, następnie ręcznie szlifowana i malowana na dowolnie wybrane kolory. wymiar tabliczki 23 cm x 15 cm x 1,8 cm. Literki wycinane są oddzielnie ze sklejki 3mm oraz malowane na różne kolory.

Tabliczka Imię Dziecka - Kolorowa tabliczka z imieniem dziecka do zawieszenia.

Drewniana zawieszka z imieniem Twojego dziecka, to najmodniejszy motyw dekoracyjny wystroju wnetrza pokoju dziecięcego. Można ja zawiesić na łóżeczkiem noworodka, przedszkolaka oraz dzieci starszych. Kolorowe tabliczki sprawią iż pokój dziecięcy nabierze bajkowego wyglądu.Każda tabliczka wycinana jest na frezarce cnc, następnie ręcznie szlifowana i malowana na dowolnie wybrane kolory. wymiar tabliczki 23 cm x 15 cm x 1,8 cm.