Oferta


Nasza firma oferuje szerokie spektrum usług,
związanych z frezowaniem, wycinaniem i grawerowaniem
przy użyciu frezarki CNC oraz laserów CO2

Zajmujemy się frezowaniem, wycinaniem i grawerowaniem 2D i 2.5 D prostych, jak i tych skomplikowanych form i kształtów z wykorzystaniem obrabiarki sterowanej numerycznie jak również laserów CO2. Maksymalny obszar roboczy naszej frezarki wynosi : x: 60 cm, y: 90 cm, z: 12 cm, Natomiast obszar roboczy lasera CO2 to x: 100 cm, y: 60 cm, z: 30 cm.


Dzięki zastosowaniu profesjonalnych maszyn do obróbki numerycznej CNC gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych przez nas produktów oraz krótki czas realizacji i konkurencyjną cenę.


Wszystkie wyżej wymienione usługi wykonujemy na podstawie indywidualnych zamówień lub przesłanych projektów. Prace realizujemy na materiale powierzonym przez klienta lub własnym. Oferujemy możliwość obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych, sklejki, plexi itp.


Dzięki współpracy z nami będą mieli Państwo możliwość wzbogacenia swojej oferty o nowe, niespotykane dotąd na rynku produkty. Zwiększy to atrakcyjność i prestiż Państwa firmy i z pewnością pozwoli pozyskać wielu nowych zadowolonych klientów.


Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego też każdy projekt jaki wykonujemy jest oryginalny i niepowtarzalny.


Ostateczna cena zależy od wielu czynników m.in: rodzaju wycinanego materiału, obszaru obrabianego materiału, grubości oraz całkowitego czasu pracy maszyn